Фонд Хмельницького запускає UNIT Factory в Харкові


Фонд Хмельницького запускає UNIT Factory в Харкові

Фонд Василя Хмельницького K.Fund відкриває інноваційний заклад UNIT Factory в Харкові, який готуватиме програмістів за власною навчальною програмою ucode. Програмний комплекс ucode був розроблений командою UNIT Factory за підтримки фахівців Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” (НТУ “ХПІ”) та враховує найкращі світові освітні практики.

Одна з ключових особливостей ucode — це методологія Challenge-Based Learning (“навчання на основі викликів”), тобто вирішення реальних проблем для здобуття прикладних знань. Ця методологія була ініційована компанією Apple та застосовується в Apple Developer Academy, де студенти не лише вчаться писати код, але й створюють готові до виходу на ринок продукти.

“Ми задоволені успіхом UNIT Factory та розширюємося, впроваджуючи нові освітні практики. Два роки ми інвестували в розробку програми ucode, яка створена за принципом Challenge-Based Learning та відповідає актуальним вимогам часу. Ми прагнемо, щоб наша талановита молодь отримала доступ до якісної сучасної IT-освіти та гідної високооплачуваної роботи тут, в Україні”, — зазначив засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.

Притаманними особливостями навчання в UNIT Factory є відсутність вчителів, лекцій і конспектів, а також формат Peer-to-Peer, що спонукає до постійної взаємодії студентів і роботи в команді. Під час відбору не враховуються дипломи або результати ЗНО. Все залежить лише від здібностей і мотивації кандидатів.

У новому харківському кампусі UNIT Factory студенти зможуть опанувати такі мови та технології програмування, як С, С++, Web (HTML, CSS, JS, РНР) та Java. Випускники матимуть досвід створення власних програмних продуктів, а також здобудуть знання та портфоліо, які знадобляться для роботи розробниками програмного забезпечення у провідних компаніях. Навчання буде інтенсивним і гнучким: процес триватиме від 1 до 2 років залежно від мотивації та прогресу студента.

Відбір до нової програми UNIT Factory в Харкові відбуватиметься через так званий марафон, який триватиме протягом одного місяця. Цього року буде три марафони, кожен охочий взяти участь у навчанні, має пройти один із них. Перший марафон стартує 30 вересня 2019 року. Подати заявку на останній марафон можна до 1 листопада. Навчання почнеться в середині січня та коштуватиме 15 000 грн за календарний рік. Зареєструватися на відбір можуть усі охочі, незалежно від рівня освіти та професії, починаючи з 17 років.

Зареєструватися можна тут.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua