ВВП-варанти України подорожчали до історичного максимуму


ВВП-варанти України подорожчали до історичного максимуму

ВВП-варанти, випущені в ході реструктуризації українського боргу в 2015 році, за останні 9 торгових днів виросли на 7% та досягли нового історичного максимуму.

Про це повідомляють учасники ринку.

Читайте також: Боргове навантаження на Україну не падає, а зростає – експерт

Зазначається, що станом на кінець дня 19 липня ВВП-варанти торгувалися за курсом майже 75% проти попереднього максимуму в 72,5% у середині квітня 2018 року.

Вказано, що найбільше зростання було зафіксовано 18 липня – близько 2,6%. У цей день НБУ покращив прогноз зростання економіки України на 2019 рік з 2,5% до 3%, а на 2020 рік – з 2,9% до 3,2%”, – йдеться у повідомленні.

Аналітики Bank Of America Merrill Lynch 10 липня підтвердили свій прогноз зростання економіки України в 2019 році на 3,2%, що дозволить інвесторам в 2021 році отримати перші виплати за ВВП-варантами і стане рушієм для покупки цих паперів. У BoAML оцінювали їх справедливу вартість на рівні близько 86% від номіналу на базі консервативних припущень про зростання і волатильність.

Довідка Finance.ua:

  • Варант — це цінний папір, що дає власникові право купувати пропорційну кількість акцій за обумовленою ціною протягом певного проміжку часу, як правило, за нижчою в порівнянні з поточною ринковою ціною.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua