Пільговики збільшили борги перед "Нафтогазом" на 1,9%


Пільговики збільшили борги перед "Нафтогазом" на 1,9%

За тиждень пільгова категорія контрагентів збільшила борги за газ перед НАК “Нафтогаз України” на 1,9% – до 63,6 млрд грн.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

“Заборгованість контрагентів, які отримують газ від “Нафтогазу” на пільгових умовах (відповідно до положення про ПСЗ), склала 63,6 млрд грн (збільшення на 1 197 млн ​​грн, або 1,9% за тиждень)”, – зазначили в НАК.

За тиждень виробники тепла збільшили борг на 342 млн грн (1%), підприємства ТЕЦ (виробництво електроенергії) – на 278 млн грн (6,7%).

Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК становить близько 39,9 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилася на 620 млн грн (1,6%).

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств становить близько 23,6 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилася на 577 млн ​​грн (2,5%).

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень зменшилася на 2 млн грн і становить близько 2,9 млрд грн.

Заборгованість КП ВО Київради “Київтеплоенерго” за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень збільшилася на 374 млн грн (11,4%). Сумарна заборгованість “Київтеплоенерго” становить близько 3,6 млрд грн.

“Зростання заборгованості ТКЕ, ТЕЦ і газозбутових підприємств протягом третього тижня місяця є типовим і пояснюється оформленням актів прийому-передачі обсягів газу, використаного в червні 2019 року, а розрахунки населення за послуги з постачання теплової енергії в попередньому місяці здійснюються до 20-го числа поточного місяця”, – вказали в компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua