Українські ліки експортуються до 81 країни - дослідження


Українські ліки експортуються до 81 країни - дослідження

2018 року продукція українських фармацевтичних компаній продавалася у 81 країні світу, в той час як в 2017 році – тільки в 50.

Про це йдеться в інфографічному довіднику «Фармацевтика України 2019», підготовленому компанією Top Lead за підтримки фармацевтичної компанії «Дарниця», юридичної фірми Aequo і Торгово-промислової палати України.

Обсяги експорту лікарських засобів щорічно зростають, хоча вони ще не досягли докризового рівня. У 2014 році українська фарміндустрія експортувала продукції на $235 млн, в 2016-му – на $167 млн, а в 2018-му – на $184 млн.

Автори дослідження відзначають, що топ-напрямками для експорту фармпродукції залишаються країни ближнього зарубіжжя, однак гравці ринку активно освоюють інші регіони, зокрема, Близькосхідний, Азіатсько-Тихоокеанський і країни Євросоюзу.

У топ-10 напрямків українського експорту, крім пострадянських країн, також увійшли Бразилія та Ірак.

Аналітики звертають увагу, що протягом 2016-2018 років українські фармвиробники отримали дев’ять сертифікатів GMP від ​​регуляторних органів країн-членів Євросоюзу, що є передумовою для подальшої експансії на європейські ринки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua