Samsung показала, як працює камера-перевертень смартфона Galaxy A80 (фото, відео)


Samsung показала, як працює камера-перевертень смартфона Galaxy A80 (фото, відео)

Не так давно в Україні почалися продажі смартфона Samsung Galaxy A80, який виділяється в першу чергу унікальною поворотно-висувною конструкцією блоку камери з трьох модулів, завдяки чому остання може виступати одночасно основною і фронтальною.

І ось зараз Samsung докладно і наочно пояснила, як влаштована ця сама камера. Наочне уявлення про механізм дає ілюстрація нижче, що описує п’ять основних етапів роботи механізму.

Як розповідає виробник, реалізація подібного поворотно-висувного блоку камери для смартфона вимагала використання двох моторів, але це ускладнювало механізм і робило його менш надійним.

Обійти це конструктивне обмеження вдалося завдяки розробці оригінального механізму з блокуючими «зубцями», крюком і перемичкою. Він не вимагає додаткових деталей і одночасно запобігає передчасному обертанню. Ця технологія призвела до оптимізації двигуна таким чином, щоб він забезпечував вертикальне ковзання і обертання камери.

Щоб упевнитися в стабільності і надійності механізму, поворотна камера Galaxy A80 була протестована в спеціальній лабораторії Samsung, де смартфони піддалися безлічі тестів, що відповідають різним сценаріям використання гаджета. Нижче ви можете бачити ролик з процесом тестування поворотних камер Galaxy A80.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua