Автопілот літака вперше самостійно здійснив посадку


Автопілот літака вперше самостійно здійснив посадку

Автопілот в автомобілі сьогодні стає вже звичним явищем, однак нещодавно таку функцію почали тестувати й на літаках.

Про це повідомляє TechSpot.

Читайте також: Airbus випробувала літак з гнучким крилом

Нещодавно команда вчених Мюнхенського технічного університету завершила початковий етап проекту C2Land, у межах якого розробляється система, здатна приземляти літак без участі пілота. Розробники вважають, що унікальна технологія стане альтернативою традиційним методам автоматичного пілотування.

Основний недолік старих систем автономного управління полягає в тому, що для ефективної роботи автопілота вони вимагають наявності численних антен на злітному полі. Однак малі аеропорти не мають дорогого технічного оснащення, тому пілотам доводиться управляти посадкою вручну.

Нова система 2Land дає змогу приземлятися практично на будь-якій злітній смузі з використанням GPS-сигналів для забезпечення точності приземлення й оптичної системи орієнтації атмосферних явищ — система не потребує наземної допоміжної інфраструктури, на відміну від існуючих технологій.

C2Land уже успішно продемонструвала тестовий політ навчального літака Diamond DA42Р. Однак дата початку впровадження технології в серійні авіалайнери поки невідома.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua