ОСББ отримають додаткові 380 мільйонів на “теплі кредити”


ОСББ отримають додаткові 380 мільйонів на “теплі кредити”

Завдяки додатковим 380 мільйонам гривень урядового співфінансування ще 3 тисячі ОСББ зможуть утеплити будинки та зменшити вдвічі комунальні платежі до кінця цього року.

Про це заявив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

“Нещодавно уряд вирішив надати черговий транш на 380 млн грн державного співфінансування на кредитування утеплення житлового фонду. Ці кошти допоможуть зменшити ставки за кредитами, оскільки компенсація тіла кредиту буде нараховуватися на меншу базу, а від 40 до 70 відсотків тіла кредиту покриватиметься коштом держави. Крім того, після комплексного утеплення кожна сім’я в такому будинку, як показує практика, платитиме за комунальними платежами на 30-50% менше, і зекономлені кошти можна буде пустити на компенсацію кредиту”, – зазначив він.

Картки для тих, хто багато витрачає

За словами Савчука, ефективність таких програм доводить той попит, який на сьогодні склався серед громадян на енергозберігаючі кредити. На сьогодні за програмою теплих кредитів в Україні вже утеплили житло більше 600 тис. сімей.

“Це свідчить про те, що сьогодні цей продукт працює”, – зазначив він.

Савчук також наголосив, що існує додаткова можливість компенсації за кредити коштами місцевих програм енергоефективності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua