Google додала українську мову в функцію миттєвого перекладу за допомогою камери


Google додала українську мову в функцію миттєвого перекладу за допомогою камери

Компанія Google додала українську мову в функцію миттєвого перекладу за допомогою камери Перекладача Google.

Про це повідомляється в прес-релізі української дочірньої компанії Google.

“Сьогодні Google запускає оновлення миттєвого перекладу за допомогою камери Перекладача Google. Раніше була можливість перекладати тільки між англійською та іншими мовами, але тепер ви зможете перекласти на будь-яку з понад 100 мов, підтримуваних Перекладачем Google. Це означає, що тепер можна перекласти з іспанської на українську або з японської на китайську і т. п.”, – йдеться в повідомленні.

Крім цього, миттєвий переклад з камери додає підтримку перекладу ще для 60 мов, в тому числі таких як арабська, гінді, малайська, тайська і в’єтнамська. У прес-релізі наголошується, що вперше в функцію миттєвого перекладу за допомогою камери вбудована технологія нейронного машинного перекладу (NMT).

«Це дозволяє отримати більш точні та природні переклади, зменшуючи помилки на 55-85% в деяких мовних парах. Більшість мов можна завантажити на пристрій, тож можна використовувати цю функцію без підключення до інтернету. Однак, коли пристрій підключено до інтернету, ця функція використовує це з’єднання для отримання якісніших перекладів», – сказано в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua