Держава продає київський центральний автовокзал та 6 автостанцій


Держава продає київський центральний автовокзал та 6 автостанцій

Фонд державного майна України продає компанію Київпассервіс, якій підпорядковується 6 автостанцій у Києві, серед яких Центральний автовокзал Києва.

Про це повідомив голова Фонду держмайна Віталій Трубаров.

Зазначається, що на продаж виставлять державний пакет акцій у «Київпассервісі» у розмірі 99,9% акцій. Його держава оцінила у 195,9 мільйона гривень.

«Це об’єкт малої приватизації, відповідно, аукціон відбудеться в системі ProZorro.Продажі 14 серпня 2019 року», — повідомив Трубаров.

Київпассервіс володіє шістьма автостанціями (АС) столиці: АС Поділ, АС Дарниця, АС Полісся, Центральний автовокзал, АС Південна, АС Дачна, а також вісімнадцятьма автостанціями у Київській області.

Потенційний покупець буде зобов’язаний продовжувати роботу автостанцій, а також протягом 6 місяців погасити борги із зарплати їх працівникам.

Довідка Finance.ua:

  • План з приватизації на 2019 рік за півроку виконали на 1,6%. Зокрема, Мінфін позичив за січень-червень близько 241,7 мільярда гривень. Це на 30,7 мільярда гривень більше, ніж держава віддала за обслуговування та виплату боргу за цей період.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua