У США тестують сервіс самокерованих таксі


У США тестують сервіс самокерованих таксі

Американські регулятори в Каліфорнії дозволили компанії Waymo, що входить в групу Alphabet і займається розробкою технологій для самокерованих автомобілів, перевозити пасажирів на безпілотних таксі.

Компанія візьме участь в пілотній програмі і зможе протестувати свій сервіс самокерованих таксі, однак їй буде заборонено стягувати плату з пасажирів. Ще одна вимога передбачає, що за кермом безпілотного автомобіля повинен знаходитися оператор.

Waymo стала четвертою компанією, що отримала можливість брати участь в програмі. Американські регулятори також видали дозволи компаніям Zoox Inc., Autox Technologies Inc. і Pony.ai Inc. Цей дозвіл діє три роки і відрізняється від того, який дає компаніям право тестувати безпілотні автомобілі на території штату.

Представник Waymo сказав, що точні строки запуску сервісу безпілотних таксі в Каліфорнії ще не визначені і що на поточний момент автомобілі будуть перевозити тільки співробітників компанії і запрошених ними людей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua