ЄС створив платіжну систему для обходу санкцій проти Ірану


ЄС створив платіжну систему для обходу санкцій проти Ірану

Європейський союз зможе проводити фінансові операції з Іраном, незважаючи на американські санкції.

Франція, Німеччина і Великобританія заявили про запуск платіжної системи INSTEX, яка дозволить проводити фінансові операції з Іраном в обхід санкцій США.

Як свідчить заява зовнішньополітичної служби ЄС, про це стало відомо в ході засідання групи країн-підписантів угоди з Іраном.

“Франція, Німеччина і Великобританія поінформували учасників про те, що INSTEX є оперативним і доступним для всіх держав-членів ЄС і перші операції обробляються… Вони підтвердили, що деякі країни-члени ЄС перебувають у процесі приєднання до INSTEX як акціонерів спеціального призначення, спрямованого на полегшення законного бізнесу з Іраном. Вони також працюють над відкриттям INSTEX для економічних операторів з третіх країн”, – йдеться в заяві європейської служби.

У травні минулого року США в односторонньому порядку вийшли з ядерної угоди з Іраном, повернувши проти нього санкції. При цьому в ЄС продовжують виконувати угоду з Іраном. У січні Франція, Німеччина і Великобританія заявили про початок роботи над платіжною системою, яка дозволить проводити фінансові операції з Іраном в обхід санкцій США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua