У Сербії запустили першу дослідну станцію 5G


У Сербії запустили першу дослідну станцію 5G

У науково-технічному парку в Белграді розпочала роботу перша мобільна станція 5G в Сербії.

Про це повідомляє telecompaper.com.

Згідно із задумом розробників, 5G-простір може використовуватися місцевими та зарубіжними компаніями, а також студентами технічних факультетів для розробки рішень щодо майбутніх технологій. Технологічним партнером проекту виступив Huawei.

Компанія також повідомила про запуск багатофункціонального модему Balong 5000 і домашнього роутера 5G CPE Pro, що забезпечують великі швидкості бездротового з’єднання не тільки для смартфонів, але і для будинків і офісів в мережах нового покоління.

Готуватися до запуску 5G почала і Угорщина. За словами Ласло Палковича (László Palkovics), міністра інновацій і технологій країни, уряд планує провести переговори з операторами зв’язку та іншими гравцями ринку для прискорення розгортання нової технології.

Кажучи про гарантії безпеки телекомунікацій, Палкович заявив, що Будапешт вивчає приклад Німеччини в цьому питанні. ФРН розробила стандарти 5G, дотримання яких необхідно для отримання сертифікації в сфері телекомунікацій і кібербезпеки.

У свою чергу, коментуючи позицію щодо Huawei, міністр зауважив, що Угорщина не отримала жодних доказів загроз використання китайського обладнання.

“Угорщина, як і Німеччина, зайняла досить прагматичну позицію щодо цього питання. Наразі не доведено, що технологія Huawei становить якийсь ризик для Угорщини”, – підкреслив Палкович.

Водночас міністр економіки Німеччини Петер Альтмайєр засудив виборчу політику США щодо виробників телекомунікаційного обладнання і закликав країни Європи співпрацювати з Huawei.

На його думку, діяльність компанії варто розглядати в рамках “верховенства закону”, позаяк всі мусять підкорятися одним і тим же правилам. У зв’язку з цим він не підтримав рішення США включити китайського виробника в список санкцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua