"Укрзалізниця" планує змінити цінову політику з пасажирських перевезень


"Укрзалізниця" планує змінити цінову політику з пасажирських перевезень

АТ “Укрзалізниця” в ході реалізації стратегії розвитку суспільства планує скоригувати тарифну політику з пасажирських перевезень, привівши її в підсумку до ринкової.

Про це йдеться в проекті проспекту емісії єврооблігацій “Укрзалізниці”, текст якого має в своєму розпорядженні агентство “Інтерфакс-Україна”.

“Однією з цілей Програми реформ (“Укрзалізниці” – ред.) є коригування тарифної політики таким чином, щоб ціни на пасажирські перевезення грунтувалися на рівнях попиту і пропозиції на ринку”, – відзначає “Укрзалізниця” в тексті проспекту емісії.

При цьому “Укрзалізниця” наполягає на тому, що компанія зможе скористатися можливостями, які надасть ця зміна, оскільки вже успішно впровадила таку цінову політику для своїх вагонів “Інтерсіті+” бізнес-класу.

Компанія також планує відкрити доступ до ринку залізничних перевезень для приватних компаній – відповідний проект закону вже поданий до парламенту.

У проекті проспекту емісії цінних паперів також зазначено, що станом на 31 грудня 2018 року поточна вартість зобов’язань “Укрзалізниці” з фінансової оренди склала 1,445 млрд грн, отриманих для фінансування придбання електропоїздів і локомотивів за договорами фінансової оренди з ПАТ “Укртранслізинг”, ТОВТРС Лізинг”, ТОВ “Дельта Лізинг”, Volkswagen Leasing і Укрексімбанком.

Компанія також визначила пріоритети для майбутніх рішень про капітальні витрати, які спрямовані на сприяння подальшій модернізації і розвитку інфраструктури залізничного транспорту.

У довгостроковій перспективі “Укрзалізниця” також планує впровадження механізму фінансової підтримки для усунення перехресного субсидування втрат при перевезенні пасажирів з прибутку від вантажних перевезень. А також розраховує на збільшення кількості приватних компаній, які володіють пасажирськими вагонами.

У компанії також очікують, що в районах з низькою щільністю населення будуть побудовані місцеві залізні дороги на основі промислового залізничного транспорту та вузькоколійних залізничних шляхів.

Другий етап також передбачає створення комерційних компаній в секторах приміських і регіональних пасажирських перевезень, які будуть належати місцевим органам влади, “Укрзалізниці” і іншим юридичним особам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua