MFO ANTISUMMIT 2019: як пройшов найгарячіший захід літа (фотозвіт)


20 червня 2019 року лідери мікрофінансового ринку зібралися на дуже сонячному, позитивному і при цьому корисному заході цього літа – MFO ANTISUMMIT 2019.

Організаторам Bank Online, ВАФК, і порталам Finance.ua, Minfin.com.ua вдалося здивувати відвідувачів саміту нестандартною локацією – гостей приймав пляжний комплекс «Olmeca Plage». Це приголомшливе місце в центрі столиці з шикарними видами на правий берег, чистими піщаними пляжами і великим басейном, біля якого проходив атмосферний нетворкінг.


MFO ANTISUMMIT 2019 – місце зустрічі не лише колег, але і друзів.

В цілому понад 230 людей зібралися почути найкращі кейси щодо скорингу, ризик-менеджменту, ідентифікації клієнта, виходу на міжнародні ринки, маркетингу та продажів. На одній сцені виступали представники НБУ, Нацкомфінпослуг, Всеукраїнської асоціації фінансових компаній і лідери PDL ринку.

Наприклад, Віталій Черняк, заступник директора Департаменту – начальник Управління фінансового моніторингу НБУ, розповів про новий підхід до перевірок банків і фінансових організацій.


Віталій Черняк на MFO ANTISUMMIT 2019 розповідає про нові підходи НБУ.

А ось член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов поділився статистикою кредитів, що видає небанківський фінансовий сектор України. За його словами, вже три роки відбувається зростання всіх базових показників небанківських фінансових організацій. «Якщо говорити про обсяг кредитів – це понад 67 млрд гривень, які видані торік. І в основному ці кредити видавали фізичним особам. Якщо порівняти з 2017 роком – зростання на 45%», – зазначив Олександр.


Олександр Залєтов демонструє успіхи небанківських фінансових організацій.

Денис Зикеєв, Співзасновник компанії RiskTools, розповів про ризик-менеджмент для онлайн-МФО і про те, як ефективно ним управляти. Доповідь Дениса можна резюмувати його ж цитатою – «Ризик-менеджмент не знижує рівень невизначеності. Він дозволяє отримати з невизначеності максимальний прибуток».


Денис Зикеєв навчає гостей MFO ANTISUMMIT 2019 ризик-менеджменту для МФО.

Роман Катеринчик, компанія Artjoker – один з піонерів ринку PDL в Україні, представила на заході нову версію CRM системи для мікрофінансових компаній. Особливістю системи є висока ступінь автоматизації, що дозволяє істотно підвищити ефективність компанії. Навіть базова версія включає в себе інтеграцію з більш ніж 30 вендорами для ефективної роботи онлайн-МФО від платіжних терміналів, до БКІ та CPA мереж.


На фото Роман Катеринчик. Нову версію CRM системи для мікрофінансових компаній ніхто б краще не представив.

В рамках MFO ANTISUMMIT 2019 генеральний спонсор саміту компанія Platon поділилася новими підходами до ідентифікації фроду. У своїй доповіді СOO Platon Андрій Батарін презентував розробку нового програмного продукту – Payer Score.


Андрій Батарін говорить про новий програмний продукт – Payer Score.

Payer Score – антифрод-платформа, яка дозволяє відразу ж після верифікації картки побачити історію дій по картці позичальника і зіставити історичні дані з поточними», – пояснює Батарін.

Цього року саміт заслужено отримав статус «міжнародного». На одній сцені з українськими гуру FinTech виступали і експерти з Латвії та Грузії.

Ігор Земіц, COO Aventus group (Латвія), розповів про етапи розвитку PDL в Латвії та інших країнах. Про майбутнє кредитів PDL і потенційний сценарій розвитку. А Гурамі Татешвілі, CEO & Founder компанії AppsCorp (Грузія) поділився особистими «факапом» і розповів, як за 3 дні втратив 4000$ на рекламній кампанії PDL продуктів. Поділився висновками і результатами експерименту.

На саміті також нагороджували найкращі мікрофінансові компанії за рейтингом МФО від Finance.ua. Директор Finance.ua Сергій Віндерських вручив три нагороди за призові місця і 4 додаткові за додатковими номінаціями.

Лідери клієнтоорієнтованого рейтингу Finance.ua за МФО України:
1 місце – KF.UA
2 місце – ССLoan
3 місце – Mega Groshi

У додаткових номінаціях нагороди отримали:
- Лідер онлайн продажів – Dinero
- Найпопулярніший і найбільше впізнаваний бренд – Moneyveo
- Вибір клієнта – MYCREDIT
- Найбільш стабільний офер для вебмайстрів – CreditPlus


Директор Finance.ua Сергій Віндерських (ліворуч) вручає нагороду MyCredit за перемогу в номінації «Вибір клієнта».


А ось «Лідером онлайн продажів» виявилася Dinero. Приймав нагороду CEO Dinero – Ілля Веселий.

Крім усього іншого наш офіційний партнер саміту компанія Finline (онлайн-сервіс підбору та замовлення кредитних карток і кредитів готівкою), і її керівник Олександр Бойко вручив спеціальну нагороду «Вибір Finline» – за стратегічне співробітництво і запуск нових продуктів. Нагороду отримував директор «КачайГроші» Олександр Побережний.


Вибір Finline.

Завершився захід грандіозною вечіркою біля басейну. Розважав гостей один з найпопулярніших українських ді-джеїв DJ Саня Димов.

До скорої зустрічі, друзі!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua