Білл Гейтс розповів про найбільшу помилку Microsoft


Білл Гейтс розповів про найбільшу помилку Microsoft

На заході, організованому венчурною компанією Village Global, засновник Microsoft Білл Гейтс розповів, чому в перші роки життя компанії потрібно працювати не покладаючи рук і поменше відпочивати / брати відпустку. Він також додав, що досі шкодує, що дозволив собі якось «випустити м’яч з поля зору», в результаті чого Google перехопила у Microsoft ініціативу і створила Android, яка стала основною мобільною ОС для “не-Apple пристроїв».

Про це пише TechCrunch.

За словами Гейтса, Microsoft розвивала свою мобільну платформу з 2000 року, але компанія так і не змогла зайняти лідируючу позицію на ринку: «Моя найбільша помилка в тому … що при мені Microsoft не стала тим, чим став Android».

Ринок софту мобільних пристроїв влаштований так, що «переможець отримує все» і може бути всього одна компанія, здатна конкурувати з Apple, вважає Гейтс. Ціна цієї помилки, продовжує він, становить 400 мільярдів доларів, які б дісталися «компанії M, а не компанії G».

Водночас колишній глава Microsoft вважає, що компанія, як і раніше, дуже сильна, але якби він не допустив поразки в боротьбі з Google, то вона була б не просто в числі лідерів ринку, а встала б на чолі цього списку.

У січні 2018 року старший менеджер програми Windows Insider Брендон Леблан заявив, що корпорація не планує випускати тестові версії системи Windows 10 Mobile. Після виходу Windows 10 Creators Update розробники заявили про припинення випуску нових пристроїв на Windows 10 через низьку частку на ринку і слабку підтримку з боку незалежних розробників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua