У Парижі до 2024 року планують запустити літаючі таксі


У Парижі до 2024 року планують запустити літаючі таксі

Airbus, Aeroports de Paris і Paris Transport Authority вивчають можливість використання самокерованих літаючих таксі для перевезення відвідувачів з аеропорту імені Шарля де Голля в місто.

У той час як звичайна поїздка в Париж на автобусі або поїзді потребує приблизно години часу, літаючі таксі дозволять заощадити час. При цьому тривалість очікування повітряного рейсу не повинна бути занадто вже великою. Таксі зможе злітати кожні 6 хвилин.

Роботи над впровадженням цієї ідеї в реальність вже ведуться. Aeroports de Paris повинен вибрати ділянку для літаючих таксі в Парижі до кінця 2019 року, і він має бути готовий до початку експлуатації протягом 18 місяців. Команда перевірить можливість здійснення польотів через «існуючий вертолітний коридор».

Разом з тим, багато аспектів проекту все ще мають бути реалізовані. Самі літаючі таксі повинні бути досить безпечними для здійснення польотів і досить довго працювати від батареї. Партнери також мусять переконатися, що таксі добре поєднуються з наявною інфраструктурою і правилами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua