Microsoft повернула у продаж ноутбуки Huawei


Microsoft повернула у продаж ноутбуки Huawei

Компанія Microsoft опублікувала офіційний звіт щодо співпраці з китайським вендором Huawei. Після детального дослідження нових законодавчих актів американської влади, редмондці прийняли рішення відновити продажі ноутбуків китайського виробника.

“Ми провели аналіз нових вимог і продовжуємо реагувати на низку складнощів, викликаних недавнім включенням Huawei в список організацій, на які накладено експортні обмеження Міністерства торгівлі США. За результатами проведеного аналізу, було прийнято рішення відновити продаж наявних запасів техніки Huawei в Microsoft Store”, – йдеться в звіті Microsoft.

Крім того, в компанії оголосили, що власники пристроїв Huawei і далі будуть отримувати оновлення програмного забезпечення Microsoft, тому нинішнім і майбутнім користувачам нема про що хвилюватися.

“Ми як і раніше прагнемо підтримувати якість клієнтського сервісу на високому рівні. Наш попередній аналіз рішення Міністерства торгівлі США по Huawei показав, що ми можемо і далі пропонувати оновлення ПЗ Microsoft власникам пристроїв Huawei”,– відзначили в Microsoft.

За наявною інформацією, вже в липні Huawei може представити новий ноутбук на Windows.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua