Apple Pay став доступним держателям карток Райффайзен Банку Аваль


Київ. 19 червня. — Від сьогодні держателі платіжних карток Mastercard та Visa, випущених Райффайзен Банком Аваль, отримали можливість користуватися Apple Pay – легким, безпечним та приватним платіжним інструментом, який змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидкість та зручність.

Безпеку та конфіденційність покладено в основу Apple Pay. Коли ви додаєте кредитну чи дебетну картку в Apple Pay, номер картки не зберігається ні на пристрої, ні на серверах Apple. Замість того присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується та безпечно зберігається в чіпі «Безпечний Елемент» вашого пристрою. Кожна транзакція авторизується завдяки унікальному одноразовому секретному коду, який генерується динамічно.

Apple Pay дуже просто налаштувати: клієнти можуть додати кредитну або дебетну платіжну картку через додаток Wallet. У магазинах сплачувати за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 та пізніших моделей, а також із Apple Watch.

Apple Pay дає можливість дуже просто здійснювати покупки в додатках та вебсайтах одним дотиком пальця до Touch ID чи подвійним кліком бокової кнопки та поглядом на iPhone X, iPhone XS та XS Max, а також iPhone XR для підтвердження операції через Face ID. Тепер більше немає необхідності вручну заповнювати великі документи з контактними даними або повторно вводити дані про доставку та виставлення рахунка. При оплаті покупок в додатках чи в Safari, Apple Pay працює на iPhone 6 і новіших моделях, на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 та новіших моделях. Ви можете також користуватися Apple Pay в браузері Safari на будь-якому Mac не старшому 2012 року випуску зі встановленою на комп’ютер системою macOS Sierra, підтверджуючи при цьому платіж зі свого iPhone 6 чи новішої моделі, або ж безпосередньо з Apple Watch, а також дотиком пальця до Touch ID на нових MacBook Pro.

Детальніше про Apple Pay читайте на сайті: http://www.apple.com/ru/apple-pay

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua