У Києві налічується 609 тисяч платників податків - ДФС


У Києві налічується 609 тисяч платників податків - ДФС

У Києві налічується 609 тисяч платників податків, які перебувають на обліку в органах ДФС.

Про це повідомила начальник Головного управління Державної фіскальної служби в Києві Людмила Демченко.

“Сьогодні в місті Києві зареєстровано 609 тисяч платників податків, а це 17% від всіх зареєстрованих платників по Україні. У нас 234 тисячі фізичних осіб, і 375 тисяч – юридичних”, – зазначила Демченко.

За її словами, за п’ять місяців цього року від Києва до зведеного бюджету надійшло 41,5 млрд грн. До бюджету Києва за 5 місяців надійшло 12 млрд грн, що на 21% більше, ніж за результатами попереднього року, сказала вона.

Демченко зазначила, що лідером надходжень до бюджету є податок на доходи фізичних осіб – 51%. На другому місці по надходженнях – єдиний податок (22%), плата за землю (16%).

Водночас заступник голови КМДА Микола Поворозник повідомив, що зараз триває формування нового бюджету столиці на 2020 рік.

За його словами, джерел, звідки бюджет Києва бере кошти, багато.

“Основне джерело – це податок на доходи фізичних осіб, це левова частина бюджету, також це надходження від оренди і продажу землі, надходження від оренди і продажу комунального майна, податок підприємств. Крім цього, сьогодні туристичний збір – це найбільш прогресивний податок. Темпи росту за півріччя складають близько 45%, це говорить про те, що цей податок виводиться з тіні, він не є додатковим навантаженням на підприємців, а є насамперед для розвитку туристичної галузі”, – зазначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua