Пільговики скоротили борги за газ на 1,1%


Пільговики скоротили борги за газ на 1,1%

За тиждень пільговики зменшили борги за газ перед НАК “Нафтогаз України” на 1,1% – до 63,3 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба НАК “Нафтогаз України”.

“Заборгованість контрагентів, які отримують газ від “Нафтогазу” на пільгових умовах (відповідно до положення про ПСО), склала 63,3 млрд грн (зменшення на 673 млн грн, або 1,1% за тиждень)”, – йдеться в повідомленні.

За тиждень виробники тепла зменшили борг на 206 млн грн (0,6%), підприємства ТЕЦ (виробництво електроенергії) – на 30 млн грн (0,8%), регіональні газозбутові підприємства – на 438 млн грн (1,8%).

Зазначається, що на 11 червня 2019 сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК “Нафтогаз України” становить близько 39,3 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 235 млн грн (0,6%).

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств становить близько 23,9 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 438 млн грн (1,8%).

Крім того, заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень збільшилася на 3 млн грн (0,1%) і становить близько 2,9 млрд млн грн, а заборгованість КП ВО Київради “Київтеплоенерго” за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилася на 31 млн грн (1%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua