Уряд зобов'язав "Енергоатом" продавати електроенергію за фіксованою ціною


Уряд зобов'язав "Енергоатом" продавати електроенергію за фіксованою ціною

Уряд зобов’язав компанію “Енергоатом” продавати 90% виробленої електроенергії за фіксованою ціною, фактично позбавивши компанію ДТЕК конкурента на українському ринку.

Про це повідомив представник Президента в Кабміні Андрій Герус.

“Сьогодні Кабінет міністрів знову вносить зміни до постанови про ПСЗ. Я хочу звернути увагу, що відповідно до тієї постанови, яка сьогодні пропонується, 90% від “Енергоатому” буде продаватися за фіксованою ціною, гарантованою покупцеві. Фактично ринок – це значить ринкова конкуренція, коли дві найбільші компанії (“Енергоатом” і ДТЕК – ред.) в умовах відсутності імпорту ці дві компанії хоч якусь конкуренцію забезпечували. Але якщо на 1 компанію покладаються обов’язки 90% своєї електроенергії продавати за фіксованою ціною і не брати участі в конкурентному ринку, то для другої компанії не залишається ніякого конкурента і це просто вільний лібералізований ринок для однієї компанії”, – зазначив Герус.

За його словами, забезпечення конкуренції в таких умовах неможливо, причому зрозуміло, заради інтересів якої компанії приймаються подібні рішення уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua