Міжбанк: чому реальний обвал котирувань


Міжбанк: чому реальний обвал котирувань

У середу на валютному ринку не буде нудно нікому: ні клієнтам, ні дилерам банків, ні НБУ. Валютні гойдалки вчорашнього дня продовжаться, але загальний тренд по курсу знову зміниться. Якщо вчора спекулянти і великі клієнти зіграли в масштабну гру “на підвищення”, то сьогодні – можливий серйозний відкат курсу.

Основна причина – хороші результати аукціону Мінфіну України з розміщення ОВДП. Чиновники продали облігацій майже на 6,6 млрд гривень і головне, що це в основному – гривневі папери (на 6,47 млрд). За нашими даними великими покупцями були нерезиденти і сьогодні їм необхідно продавати валюту, щоб розрахуватися за них з Міністерством фінансів. Правда, вони вже це зробили попередньо в понеділок-вівторок, але і сьогодні їм також доведеться активно продаватися. Тож у гривні з’являється шанс відіграти хоча б частково свої вчорашні втрати.

Таким курсовим ралі шалено раді спекулянти, які вже надто “застоялись” в період відносної стабільності курсу.

Ми прогнозуємо на середу істотні коливання курсу в межах широкого коридору 26,20-26,50 гривень за долар з обсягами операцій до 400-440 мільйонів доларів при здійсненні до 490-560 угод.

При появі ситуативного надлишку долара (в основному за рахунок продажів нерезидентів) НБУ вийде на торги з його викупом в «анонімному» форматі через Matching.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 26,46 / 26,49
євро – 29,93 / 29,97
російський рубль – 0,4100 / 0,4107

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua