37% українців перебувають поза межами фінансової системи


37% українців перебувають поза межами фінансової системи

Данні Світового банку свідчать, що 37% українців перебувають поза межами фінансової системи, тобто не мають жодного банківського рахунку.

Як розповіли Finance.ua на форумі з фінансової інклюзії FinclusioninUA, в Україні частка людей, що активно користується інтернет банкінгом та мобільним банкінгом, у 7-8 разів менша, аніж у сусідній Польщі.

Тому підвищення рівня фінансової інклюзії є однією зі стратегічних цілей Нацбанку, а також одним з пріоритетних завдань реформування фінансового сектору в межах Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

«Фінансова інклюзія – це не лише збільшення користувачів фінансових сервісів. Фінансова інклюзія допомагає країні протидіяти кризовим явищам, а для багатьох українців особливо важливо бути готовим до швидких змін», – розповів Яків Смолій, Голова Національного банку України.

Як зазначив Смолій, захист користувачів важливий, адже він є передумовою для безпечного користування кредитами. А без фінансової грамотності людина не може сповна використовувати увесь потенціал для зростання добробуту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua