IBM почала процес чергових звільнень


IBM почала процес чергових звільнень

Оптимізація бізнесу призвела до масових і регулярних скорочень працівників IBM, і цей процес триває досі.

Незабаром буде скорочено близько 0,5% співробітників компанії з поточним штатом 340 000.

Тим самим буде звільнено близько 1700 осіб. Не найбільша цифра за останні роки. У 2015 році IBM звільнила близько 70 000 осіб. В 2016 роботу втратили ще понад 10 000 співробітників компанії, а в 2017 до них додалося ще 5000. У компанії IBM, до речі, нові звільнення не вважають скороченням штату. Керівництво компанії каже про заміщення старих спеціальностей новими, що відповідають моменту і виникненню нових сфер у бізнесі. На підтвердження цієї тези сайт компанії в своєму розпорядженні має список з 7705 відкритими вакансіями.

Можливо, IBM вибрала правильну стратегію. З початку 2019 року акції компанії зросли в ціні на 16%, хоча виручка за перший квартал не виправдала очікувань аналітиків. Новою точкою зростання компанії має стати поглинання бізнесу компанії Red Hat. Купівля Red Hat обійшлася IBM в $34 млрд і буде завершена протягом другої половини цього року. Діяльність Red Hat збільшить надходження IBM від такого виду діяльності, як надання гібридних хмарних послуг. У IBM є більш сильні і успішні конкуренти в особі Amazon, Google і Microsoft. Купівля Red Hat повинна перетягнути до IBM частину бізнесу конкурентів. Це потребуватиме розширення штату IBM новими спеціальностями.

На думку президента і виконавчого директора IBM Джіні Рометті, штучний інтелект змінить абсолютно всі види спеціальностей, і ця трансформація вже почалася.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua