Канада заборонить одноразовий пластик з 2021 року


Канада заборонить одноразовий пластик з 2021 року

Прем’єр-міністр Джастін Трюдо оголосив про намір уряду країни з 2021 року заборонити одноразові пластикові вироби.

За словами Трюдо, на такі дії його уряд надихнув Європарламент.

Читайте також: Створено біопластик, здатний розкладатися в океані

Починаючи з 2021 року Канада відмовиться від використання одноразового пластику, повідомив прем’єр Джастін Трюдо в понеділок, 10 червня. Він назвав зменшення використання пляшок, пластикових трубочок і пакетів, які забруднюють океан, “глобальним викликом”.

“Мені дуже приємно оголосити, що з 2021 року Канада заборонить шкідливі одноразові пластикові вироби від узбережжя до узбережжя”, – цитує Трюдо агентство AFP.

За його словами, зараз в Канаді переробляється менше 10 відсотків відходів з пластику. Які вироби потраплять під заборону, – визначать на основі наукової експертизи, але в уряді країни очікують, що з 2021 років обмеження торкнуться пластикових пляшок, трубочок, пакетів, столових приборів тощо.

Прем’єр Канади зазначив, що його уряд бере приклад з Європейського парламенту, який в березні 2019 року забороняв одноразові пластикові вироби, які можна замінити альтернативними. “Багато інших країн це роблять, і Канада буде однією з них, – сказав Трюдо. – Це – великий крок, але ми знаємо, що можемо це зробити в 2021 році”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua