Вартість квадратного метра в новобудовах столиці перевищила рівень початку року


Вартість квадратного метра в новобудовах столиці перевищила рівень початку року

В червні середня вартість одного квадратного метра житла в новобудовах столиці перевищила вартість, яка була на початку року, і склала 24 тис. грн.

На початок року середня вартість становила 23 700 та після деякого зниження до 23 тис. в лютому-березні, в квітні вартість почала зростати з 23 300 до 24 000 за підсумками травня.

Мінімальна ціна метра квадратного в новобудовах столиці в травні – 16 300 гривень, що на 100 гривень більше, ніж в квітні.

Ціни на нерухомість в Києві залежать від багатьох факторів, головними з яких залишаються ціна будівельних матеріалів і вартість будівельно-монтажних робіт. Якщо вони ростуть, відбувається підвищення вартості квадратного метра в новобудовах.

Не варто забувати, що ціноутворення в кожному проекті формується за своїми унікальними параметрами, на які впливає локація, інфраструктура, архітектура комплексу, сусідство з певними об’єктами. Покупець голосує грошима за комфортне середовище проживання, тому девелопери поки конкурують концепціями і проектами, щоб залучити його до свого ЖК.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua