"Слуга народу" планує оптимізувати житлово-комунальні тарифи


"Слуга народу" планує оптимізувати житлово-комунальні тарифи

Партія “Слуга народу” виступає за створення державної стратегії щодо оптимізації житлово-комунальних тарифів за рахунок демонополізації енергетичних ринків, збільшення власного видобутку енергоресурсів і усунення корупційної складової в тарифоутворенні, вказується в програмі партії.

Серед інших пріоритетів в енергосекторі політсила вказує скасування “всіх формульних ціноутворень по типу “Роттердам+”.

Крім енергетики, політична сила пропонує провести демонополізацію й інших ключових галузей, а також здійснити “економічний аудит країни”, вказується в програмі.

“Проведемо демонополізацію ключових галузей, зробимо Антимонопольний комітет незалежним і ефективним”, – йдеться в документі.

Кажучи про економічну стратегію, партія пропонує запровадити режим найбільшого сприяння іноземним інвесторам українського походження.

Щодо поліпшення умов бізнесу партія має намір скоротити кількість держорганів, створити можливість одноразової легалізації капіталів некримінального походження за пільговою ставкою, затвердити стратегію поетапного скорочення ЄСВ.

“Впровадимо податок на виведений капітал, як тільки для цього виникнуть необхідні економічні умови”, – вказується в передвиборчій програмі “Слуги народу”.

Крім цього, політсила має намір законодавчо гарантувати незмінність чинних умов оподаткування для приватних підприємців.

Щодо реформування соціальної сфери партія пропонує провести аудит системи соцзабезпечення та впровадити “економічний паспорт українця”, за яким всі діти отримують частину від експлуатації природних ресурсів країни на індивідуальні рахунки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua