Україна зможе вступити до Євросоюзу в 2025-2027 рр. - Парубій


Україна зможе вступити до Євросоюзу в 2025-2027 рр. - Парубій

Глави парламентів України, Литви і Польщі задекларували в резолюції Міжпарламентської асамблеї терміни вступу України до Євросоюзу. Україна має великий шанс вступити до ЄС в 2025-2027 рр.

Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

“Ключовий документ, який був нами підписаний – це наша спільна резолюція і наш план дій на наступний період. Для нас було дуже важливо, що серед того плану дій ми погодили те, що будемо дотримуватися стратегії “2025-2027”. Це стратегія плану на шляху України до ЄС”, – заявив на брифінгу Парубій.

Він додав, що було визначено – в цей період є вікно можливостей для вступу України до Євросоюзу. Тому було спільно розроблено стратегію щодо того, які кроки необхідно зробити, щоб “вийти на остаточне рішення”.

Голова Верховної Ради підписав резолюцію за підсумками проведення 10-ї сесії Міжпарламентської асамблеї Україна-Литва-Польща.

“Ми спільно визначили, що цей період ми бачимо як період великих шансів для України на шляху до ЄС. Адже в 2025 році головуватиме Польща, а з 2025 по 2027 рік головувати Литва”, – сказав Парубій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua