Нацбанк розповів про ризики через паузу у відносинах з МВФ


Нацбанк розповів про ризики через паузу у відносинах з МВФ

Відтермінування обговорення подальшої фінансової підтримки України з боку Міжнародного валютного фонду до формування нового українського уряду посилює вразливість економіки країни.

Про це йдеться в матеріалах Національного банку України.

“На сьогодні обговорення подальшої фінансової підтримки з боку МВФ і, як наслідок, пов’язаного фінансування, відкладено до формування нового уряду. Це посилює вразливість економіки України і може зумовити збільшення волатильності на фінансових ринках”, – зазначає регулятор.

За інформацією НБУ, протягом останніх тижнів волатильність на фінансових ринках уже посилилася внаслідок спекуляцій на тему зовнішнього державного боргу, відтермінування обговорення з МВФ і подальшого посилення загроз для фінансової стабільності через судові процеси. Також Нацбанк зазначає, що ослаблення фундаментального інфляційного тиску в Україні може стримувати розширення внутрішнього попиту.

“Можливий вплив на майбутню цінову динаміку з боку стійкого зростання споживчого попиту, посилення волатильності на фінансових ринках та інших факторів, а також необхідні для їх нівелювання заходи монетарної політики будуть враховані в оновленому макроекономічному прогнозі НБУ”, – йдеться в документі. Також повідомляється, що новий детальний макроекономічний прогноз буде опублікований в Інфляційному звіті НБУ 25 липня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua