Порахували середній річний дохід киянина


Порахували середній річний дохід киянина

За підсумками минулого року середній річний дохід киянина склав 141,2 тис. грн, а показник валового регіонального продукту (ВРП) столиці досяг 238,6 тис. грн у розрахунку на одну особу. Це найкращі економічні показники серед усіх регіонів України.

Про це повідомляє офіційний портал Києва.

Читайте також: Найвигідніші професії в Україні: 6 сфер з середньою зарплатою понад 10 тис. грн

Київ також посідає перше місце за рівнем доходів місцевого бюджету на одну особу – 13,0 тис. грн. На другому місці Дніпропетровщина з показником у 8 тис. грн.

“За суто економічними показниками – рівнем валового регіонального продукту у розрахунку на одну особу та наявними доходами, починаючи з 2015 року, Київ – лідер серед регіонів України. У 2018 році ВРП склав 238,6 тис. грн, а середній річний дохід киянина – 141,2 тис. грн”, – повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, з 2015 року в столиці зростають обсяги капітальних та прямих інвестицій, а також експорту товарів. З початку 2018 року обсяг капітальних інвестицій у розрахунку на одну особу склав 60,3 тис. грн, а прямі іноземні інвестиції становили 58,2 тис. дол. США.

Покращився у столиці і показник зайнятості населення. Нині працевлаштованими є 62,3% киян у віці від 15 до 70 років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua