У МВФ оцінили торговельний конфлікт США і Китаю


У МВФ оцінили торговельний конфлікт США і Китаю

Тарифний конфлікт між США і Китаєм призведе до сповільнення зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) обох країн і як наслідок – до зниження темпів зростання світової економіки в цілому. Однак глобальної рецесії чекати не варто.

Про це в інтерв’ю агентству Reuters в середу, 5 червня, розповіла глава Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард.

За словами Лагард, торговельна війна між США і Китаєм може наступного року коштуватиме світовій економіці 0,5 відсотка валового внутрішнього продукту, за обсягом більше, ніж весь ВВП ПАР.

“Це заподіяні самому собі рани, яких треба уникати”, – заявила економіст.

Незадовго до саміту G20 в Японії, запланованого на 8 і 9 червня, Лагард звернулася до міністрів фінансів і керівників центральних банків країн-членів організації із закликом розв’язати поточні торговельні суперечки. За словами глави МВФ, це завдання зараз для світової економіки є “пріоритетом”.

При цьому експерт попередила, що наслідки нової фінансової кризи на світовому ринку можуть виявитися серйознішими, ніж у 2008 році, позаяк більшість держав вже використовували доступні їм валютні інструменти регулювання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua