Відроджений фотоапарат «Зеніт» надійшов у продаж


Відроджений фотоапарат «Зеніт» надійшов у продаж

Холдинг «Швабе» оголосив про початок продажів нового фотоапарата знаменитого бренду «Зеніт». Анонсована торік модель «Зеніт М» являє собою далекомірну камеру, розроблену спільними зусиллями Красногорського заводу імені С. А. Звєрєва і німецького виробника оптики Leica.

«Значення цієї події для нас важко переоцінити. Тривала робота, починаючи від задумки камери і закінчуючи її втіленням, нарешті привела до головного – можливості її придбання, яка з’явилася у величезної кількості шанувальників “Зеніту” і фотографів по всьому світу. Думаю, це щось більш масштабне, ніж початок продажів однієї фотокамери, – принципово новий виток в історії всього бренду», – заявив Вадим Калюгін, генеральний директор Красногорського заводу імені С. А. Звєрєва.

«Зеніт М» був розроблений на базі Leica M (Type 240), отримавши низку відмінностей в компонентній базі і програмному забезпеченні. Так, в ньому використовується об’єктив нового покоління Zenitar 35 mm f/1.0, розроблений і вироблений в Росії із застосуванням російських компонентів і матеріалів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua