Велика українська компанія планує імпортувати вживані авто з Південної Кореї


Велика українська компанія планує імпортувати вживані авто з Південної Кореї

Група компаній АІС уклала імпортерську угоду на поставку автомобілів з пробігом брендів Hyundai і KIA з Південної Кореї.

Про це розповів директор з маркетингу ГК АІС Сергій Боровик.

АІС планує закуповувати старі автомобілі тільки у офіційних представників заводів-виробників в стані, що не потребує відновлення, тобто вони відразу будуть доступні до купівлі.

Клієнтам будуть пропонуватися тільки моделі 2011-2014 рр. випуску, з підтвердженим пробігом від 100 до 200 тис. км, що мають загальну агрегатну і кузовну базу з аналогами в ЄС і Україні, що суттєво спростить для власників їх подальше сервісне обслуговування.

Постачати планується автомобілі з бензиновими і дизельними двигунами, з коробкою автомат. Придбати авто можна буде вже в кінці червня – на початку липня 2019 року.

“На відміну від американських аукціонів, які пропонують в основному автомобілі після ДТП, офіційні постачальники з Кореї пропонують автомобілі, які не потребують відновлення. Модельний ряд не буде перетинатися з автомобілями, які ми плануємо постачати з США”, – повідомляє Сергій Боровик.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua