BlackBerry Messenger офіційно закрився


BlackBerry Messenger офіційно закрився

31 травня 2019 року індонезійська компанія Emtek Group офіційно закрила сервіс обміну повідомленнями BlackBerry Messenger (BBM) і додаток для нього. Відзначимо, що ця компанія володіє правами на систему з 2016 року і намагалася реанімувати її, але безуспішно.

«Ми вклали наші серця, щоб зробити це [BBM] реальністю, і ми пишаємося тим, що ми створили на сьогоднішній день. Проте технологічна галузь дуже рухлива, тому, незважаючи на наші значні зусилля, старі користувачі перейшли на інші платформи, а нових користувачів виявилося складно залучити», – заявили розробники.

При цьому компанія відкрила для особистого користування свій корпоративний месенджер з вбудованим шифруванням BBM Enterprise (BBMe). Додаток доступний під Android, iOS, Windows і macOS.

Щоправда, безкоштовним він буде тільки протягом першого року, а потім вартість складе $2,5 за шестимісячну підписку. З огляду на те, що багато месенджерів сьогодні пропонують шифрування за замовчанням і безкоштовно, у BBM немає особливого сенсу. Швидше за все, формальну новинку оберуть тільки затяті шанувальники BBM і, власне, BlackBerry.

Свого часу, на початку 2000-х, компанія була «законодавцем мод» в плані смартфонів. Тоді BlackBerry вважалася топовим брендом для бізнесменів і політиків. Зокрема, смартфоном цього виробника користувався Барак Обама, будучи президентом США. А в 2013 році смартфони схвалили в Міноборони США для своїх співробітників. У 2016 році компанія заявила, що більше не буде виробляти смартфони і займеться тільки розробкою програмного забезпечення. «Залізо» ж передали компанії TCL

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua