АМКУ оштрафував Тігіпка за порушення при купівлі "Кузні на Рибальському"


АМКУ оштрафував Тігіпка за порушення при купівлі "Кузні на Рибальському"

Антимонопольний комітет України (АМКУ) наклав на ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському” (Київ) штраф у розмірі 136 тис. грн за подання в 2018 році недостовірної інформації про зв’язок з сімома компаніями.

Згідно з оприлюдненим АМКУ рішенням від 20 травня, недостовірна інформація була подана під час отримання дозволу на концентрацію Сергієм Тігіпком опосередковано через “Евінз Лімітед” акцій “Заводу “Кузня на Рибальському” в 2018 році.

Читайте також: Тігіпко купив у Фірташа ТЦ Арена Сіті в Києві

Як говориться в рішенні, відомство 18 жовтня 2018 року надало дозвіл на концентрацію, грунтуючись на інформації про відносини контролю тільки з ТОВ “Строй-Реновація” і ТОВ “Ленд Девелопмент ЛТД Плюс”.

Водночас 28 грудня 2018 року в комітет надійшла заява-клопотання від уповноваженого представника ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському”, в якій зазначалося: суднозавод також пов’язаний відносинами контролю з низкою дочірніх підприємств – “Будинок Культури”, “Медико-санітарна частина”, “ЛК – Металургія”, ДП громадського харчування “Парус”, “Житлово-експлуатаційна контора-ЛК”, “Зовнішекономсервіс” і ТОВ “Київгейст Інвестмент” (всі – Київ).

Так, “Будинок Культури” і “Медико-санітарна частина” також надають в оренду власне нерухоме майно, а саме офісні, промислові та складські приміщення в межах Києва.

Як зазначає АМКУ, сукупна частка учасників концентрації за підсумками 2016-2018 рр. на ринку оренди промислової нерухомості в межах Києва не перевищує 5%, тому надання недостовірної інформації не вплинуло на ухвалене комітетом рішення про надання дозволу на концентрацію.

Раніше повідомлялося, що в жовтні 2018 року АМКУ дозволив Тігіпку придбати понад 50% акцій ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському” опосередковано через компанію “Евінз Лімітед”(Кіпр), що забезпечило перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua