США будуть перевіряти в соцмережах претендентів на візу


США будуть перевіряти в соцмережах претендентів на візу

Майже всі претенденти на американську візу повинні будуть надати інформацію про свої акаунти в соціальних мережах, адреси електронної пошти та телефонні номери за останні 5 років.

Про це повідомляє AP з посиланням на постанову Держдепу США.

Зазначається, що нові вимоги були запропоновані ще в березні 2018 року, але Держдепартамент затвердив нові форми заявки на отримання візи тільки зараз.

“Національна безпека є нашим головним пріоритетом при розгляді візових заяв, і кожен майбутній мандрівник і іммігрант в США проходить серйозну перевірку безпеки.

Ми повсякчас працюємо над тим, щоб знайти механізми для вдосконалення нашого процесу перевірки, щоб захистити громадян США, одночасно підтримуючи законні поїздки в Сполучені Штати”, – пояснили таку зміну правил в Держдепі.

“Раніше дані про акаунти в соцмережах, електронну пошту і телефонні номери вимагали тільки від тих осіб, які проходили додаткову перевірку, наприклад, через те, що раніше відвідували території, контрольовані терористичними угрупованнями”, – пише АР.

Підкреслюється, що нові правила поширюються на всіх претендентів, які подають заявки на туристичні, студентські, робочі, або імміграційні візи. Виняток – тільки для дипломатів і членів офіційних делегацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua