Китай створить свій "чорний список" іноземних компаній


Китай створить свій "чорний список" іноземних компаній

Пекін створить власний “чорний список” іноземних організацій, дії яких можуть порушувати “законні права та інтереси” китайського бізнесу.

Цей крок, ймовірно, посилить конфлікт КНР з США, жертвою якого вже стала компанія Huawei, і поставить під загрозу тисячі іноземних компаній.

Читайте також: Китай позбувається держоблігацій США

Китай розробить механізм, за допомогою якого буде вносити в список “неблагонадійні” іноземні компанії, організації та приватних осіб, які не підкоряються ринковим правилам, порушують умови контрактів, а також обмежують поставки продукції з причин неділового характеру, заявив офіційний представник міністерства торгівлі КНР Гао Фен.

Дії деяких з таких компаній, за його словами, несуть в собі ризики для глобального ланцюжка поставок, ставлять під загрозу національну безпеку Китаю і провокують негативні наслідки для глобальної економіки, відзначив Гао Фен.

Створення списку “неблагонадійних” компаній покликане убезпечити світову економіку і міжнародну торговельну систему, а також сприяти боротьбі з торговим протекціонізмом, каже китайська влада.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua