Ілон Маск придумав, як використати корабель SpaceX на Землі


Ілон Маск придумав, як використати корабель SpaceX на Землі

Генеральний директор космічної компанії SpaceX Ілон Маск поставив перед собою кілька глобальних цілей на найближчі кілька років.

Про це повідомляє The Coin Shark.

Перш за все, його співробітники і він зараз працюють над запуском 12 тисяч супутників на орбіту Землі, щоб забезпечити високошвидкісний Інтернет в будь-якій частині планети. Шістдесят з них вже перебувають у космосі.

Інша важлива місія, яка перебуває в стадії реалізації, пов’язана з високошвидкісним перевезенням людей. Тут SpaceX запропонував цікаве рішення – вони хочуть внести деякі корективи в своє космічне судно Starship і використовувати його для перевезення по Землі.

За словами Ілона Маска, використовуючи одноступеневу ракету і значно зменшуючи її складність, вони зможуть зробити таке перевезення набагато безпечнішим і дешевшим, не кажучи вже про швидкість цих “польотів”. При описаній швидкості, яка становить близько 6,9 кілометра на секунду, пасажир міг би легко подорожувати з Лос-Анджелеса в Токіо лише за 40 хвилин на борту Starship замість 11 годин на звичайному літаку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua