Volvo почне створювати автомобілі з застосуванням засобів змішаної реальності


Volvo почне створювати автомобілі з застосуванням засобів змішаної реальності

Компанія Volvo Cars оголосила про співпрацю з фірмою Varjo, фінським розробником високотехнологічної гарнітури доповненої реальності.

Мова йде про передову платформу Varjo XR-1. Ці окуляри забезпечують фотореалістичну змішану або віртуальну реальність у високій роздільній здатності.

Volvo Cars планує використовувати систему для оцінки передсерійних моделей, автомобільних конструкцій і технологій активної безпеки. Очікується, що завдяки рішенню XR-1 вдасться істотно скоротити час на розробку автомобільних систем – тепер їх можна буде оцінювати миттєво.

«Інструменти змішаної реальності дадуть нам можливість тестувати ті розробки, які ще в буквальному сенсі перебувають на стадії проектування. Замість стандартного стаціонарного способу оцінки нових продуктів і концептів ми тепер можемо тестувати їх в реальних дорожніх умовах. Такий підхід передбачає істотну економію витрат за рахунок виявлення пріоритетних напрямків розробок і усунення чинників, що стримують зростання», – заявляє автовиробник.

У шолом XR-1 вбудовано максимально точну технологію трекінгу руху очей, яка допоможе зрозуміти, як водії реагують на нову функцію автомобіля і чи не відволікає їх що-небудь.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua