Суди Люксембургу та Нідерландів розглянуть питання арешту активів "Газпрому" за позовом "Нафтогазу"


Суди Люксембургу та Нідерландів розглянуть питання арешту активів "Газпрому" за позовом "Нафтогазу"

Попередні слухання за позовом “Нафтогазу України” на адресу люксембурзьких підрозділів найбільших банків і “Газ Капітал С.А.” про арешт будь-якої заборгованості і активів “Газпрому” заплановані на червень 2019 року.

Про це повідомив “Газпром” в своїй квартальній звітності за МСФО.

Позов був поданий 15 лютого 2019 року. “Газпром” 15 квітня 2019 року з метою захисту своїх прав звернувся до суду Люксембургу із заявою про оскарження арешту і вступ в процес.

“Газпром” з метою недопущення порушення своїх прав і законних інтересів 24 травня 2019 року оскаржив в Апеляційному суді м. Люксембурга рішення люксембурзького суду від 12 березня 2019 року про визнання і приведення у виконання на території м. Люксембурга арбітражного рішення по транзиту, яке не набрало чинності. Дату слухань у справі не призначено”, – також пише російська компанія.

Компанія повідомила також, що слухання в суді Нідерландів за позовом “Нафтогазу України” про визнання і приведення у виконання арбітражного рішення у справі про транзит заплановані на грудень 2019 року. Позов був поданий “Нафтогазом” 17 вересня 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Газпром
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua