Місцеві бюджети виділять 300 мільйонів на житло для молоді


Місцеві бюджети виділять 300 мільйонів на житло для молоді

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву отримає цього року з місцевих бюджетів для фінансування житлових програм 300 млн грн, що на 25% більше, ніж торік.

Про це повідомив голова правління Державного фонду сприяння молодіжного житлового будівництва Сергій Комнатний.

Читайте також: Як багато мешканців столиці живе у новобудовах

«У 2019 році ми плануємо залучити понад 300 млн грн із місцевих бюджетів. Фінансування житлових програм із державного бюджету суттєво не зміниться і становитиме 208 млн грн», – зазначив Сергій Комнатний.

Він також повідомив, що у 2019 році бюджет будівництва безоплатного житла для силових структур становить 1,8 млрд грн, що дає змогу побудувати близько 3 тис. квартир. Також понад 1,3 млрд грн піде на будівництво безоплатного житла для потреб Міністерства соціальної політики. Окрім цього, на тимчасове житло для внутрішньо переміщених осіб буде виділено 20 млн грн.

«Загалом у 2019 році ми плануємо забезпечити житлом понад 1100 сімей», – підсумував Комнатний.

У 2018 році Держмолодьжитло забезпечило житлом 751 сім’ю. На реалізацію 110 регіональних та чотирьох державних програм торік надійшло понад 87 млн грн з державного бюджету, що дало змогу – з урахуванням мультиплікативного ефекту – залучити понад 240 млн з місцевих бюджетів. Крім того, було залучено 218,8 млн грн власних коштів Держмолодьжитла та громадян.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua