Sony запатентувала унікальні VR-рукавички


Sony запатентувала унікальні VR-рукавички

Sony планує революцію в світі віртуальної реальності. З початку 2019 року компанія зареєструвала два патенти для гарнітури, а тепер з’явилася інформація про VR-рукавички.

В описі сказано, що пристрій передаватиме відчуття дотику до віртуальних об’єктів за допомогою «тактильного зворотного зв’язку». Компанія хоче, щоб користувачі могли відчути не тільки текстуру об’єктів, а й форму або силу тиску. Тож віртуальна реальність наступного покоління зможе сильніше занурювати геймерів в ігровий процес.

Sony також планує випустити цілий костюм з підтримкою тактильної віддачі, що складатиметься з шолома, сорочки і черевиків. Нагадує костюм з фільму «Першому гравцеві приготуватися», за допомогою якого гравці «Оазису» відчували дотики, вибухи тощо.

Подібна технологія потребуватиме потужного заліза, відтак виконати задумане Sony зможе вже з виходом PlayStation 5.

Водночас варто пам’ятати, що це тільки патент, який в підсумку може так і залишитися на папері. Також нагадаємо, що Sony зареєструвала окуляри для віртуальної реальності з технологією відстеження погляду, які призначені для наступного покоління PlayStation VR.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua