Китайські військові створять свою ОС - ЗМІ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китайські військові створять свою ОС - ЗМІ

01.06.2019, 23:30Технології&Авто
406
В умовах посиленої торговельної війни і політичної напруженості між США і Китаєм, в офіційному Пекіні ухвалили рішення розробити спеціальну операційну систему, яка замінить ОС Windows на комп’ютерах, які використовуються китайськими військовими.
Офіційно про це, звісно, не заявлялося. На початку місяця дані опублікував канадський військовий журнал Kanwa Asian Defense. При цьому зазначено, що китайські військові не будуть переходити з Windows на Linux, а розроблять власну ОС.
Завдяки витоку від Едварда Сноудена (Edward Snowden) пекінські чиновники добре обізнані про величезний арсенал хакерських коштів США. У їх числі є «розумні» телевізори, сервери Linux, маршрутизатори, операційні системи Windows і macOS, які мають бекдори.
Витоки показали, що США можуть зламати майже все, тому план китайського уряду включає в себе розробку власної ОС, яка буде недоступна для американських кібервійськ. Створенням новинки буде займатися «Інформаційна група з безпеки в Інтернеті», яка звітує безпосередньо перед ЦК Комуністичної партії Китаю і не входить до складу військових або розвідувальних сил.
До слова, кіберкомандування США аналогічним чином відокремлено від інших військ, міністерства оборони тощо.
Зазначимо, що в кінці 90-х років Північна Корея також розробила спеціальну операційну систему для використання всередині країни під назвою Red Star OS. Однак ця ОС ніколи не була єдиною офіційною ОС для урядових установ, які продовжували паралельно використовувати Windows, Mac і Linux. У випадку Китаю ситуація може змінитися.
За матеріалами: 3dnews.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас