Власники біометричних паспортів зможуть самостійно проходити контроль в аеропортах Варшави


Власники біометричних паспортів зможуть самостійно проходити контроль в аеропортах Варшави

З червня пасажири, які подорожують через варшавські аеропорти ім. Шопена і Модлін, зможуть скористатися системою “біометричних рамок” – пристроями для сканування біометричних паспортів.

З їх допомогою пасажири зможуть проходити прикордонний контроль без участі співробітників прикордонної служби.

Загалом планується встановити 25 пристроїв ABC (Automated Border Control). 20 рамок припаде на аеропорт ім. Шопена, 5 – на Модлін.

Процес сканування і перевірки даних буде займати близько 12 секунд.

“Просто відкрийте документ, помістіть його з фотографією в сторону зчитувача і потім, утримуючи його, проведіть сканування. Тоді, якщо весь процес пройде позитивно, двері відкриються”, – пояснив представник прес-служби аеропорту ім. Шопена Петр Рудзкі.

Завдяки перевірці біометричних даних система ABC виключить можливість використання підробленого, зміненого або чужого документа.

Роль співробітника в автоматизованих прикордонних перевірок полягатиме в тому, щоб контролювати правильне функціонування пристроїв ABC.

Автоматизована система прикордонного контролю вже використовується в аеропортах інших європейських країн, включаючи Німеччину, Великобританію, Нідерланди, Іспанію та Францію. У Польщі це буде нове рішення, яке дозволить більше автоматизувати процес реєстрації в аеропортах, зберігаючи при цьому високі стандарти безпеки і комфорту для мандрівників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua