ЄС чекає від України перетворення на транспортний хаб між Європою й Азією


ЄС чекає від України перетворення на транспортний хаб між Європою й Азією

Європейський Союз сподівається на перетворення України на транспортний хаб між Європою й Азією.

Про це в ході другого засідання Транспортного діалогу високого рівня між Україною і ЄС повідомив генеральний директор з питань мобільності і транспорту Європейської Комісії Хенрік Хололей, повідомляє Міністерство інфраструктури України.

“Ми б хотіли, щоб ви скористалися вдалим географічним розташуванням і Україна стала транспортним хабом між Європою і Азією. Тому ми вітаємо готовність України взяти участь в розробці нових залізничних коридорів і готовність бути частиною Шовкового шляху”, – сказав Хололей, підкресливши, що ЄС вважає Україну дуже важливим партнером не тільки в транспортній, а й у всіх інших галузях.

Він також зазначив, що затвердження транспортної стратегії України до 2030 року дуже важливо для подальшої співпраці між Україною і ЄС.

“Тепер ми бачимо ваші пріоритети, і це мотивує нас для подальшої співпраці з вашою країною. Важливим є і приєднання України до мережі TNT, яке відбулося на початку цього року. Це дуже чіткий сигнал, адже тепер транспортний коридор Європи продовжується по території України. Ця подія є поштовхом для залучення інвестицій в сферу інфраструктури”, – зазначив гендиректор Єврокомісії з питань мобільності і транспорту, зазначивши, що ЄС планує в найближчі 10 років реалізувати 39 проектів в транспортній сфері загальною вартістю EUR4,5 млрд.

Хололей також підкреслив, що Україні необхідно ухвалити низку законодавчих актів щодо реформування транспортної сфери, зокрема, законопроектів із залізничного і водного транспорту, і висловив готовність продовжити співпрацю з органами влади в Україні для того, щоб ці законодавчі акти були ухвалені в найближчому майбутньому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua