Джерела розповіли про плани Facebook із запуску криптовалюти GlobalCoin


Джерела розповіли про плани Facebook із запуску криптовалюти GlobalCoin

Мережеві джерела повідомляють про плани компанії Facebook із запуску власної криптовалюти в наступному році. Повідомляється про те, що нова платіжна мережа, що охоплює 12 держав, буде розгорнута в першому кварталі 2020 року. Також відомо про те, що тестування криптовалюти під назвою GlobalCoin почнеться в кінці 2019 року.

Очікується, що більш детальна інформація про плани Facebook з’явиться влітку цього року. Зараз представники компанії консультуються з чиновниками з Міністерства фінансів США і Банку Англії, обговорюючи питання регулювання. Також ведуться переговори з компаніями, що займаються грошовими переказами, в тому числі з Western Union. Це свідчить про те, що компанія шукає доступні і швидкі способи відправки грошових коштів, які можуть використовуватися клієнтами, які не мають банківських рахунків.

Проект зі створення платіжної мережі і запуску власної криптовалюти носить кодове ім’я Libra. Про його реалізацію вперше було оголошено в грудні минулого року. Нова платіжна система дозволить людям обмінювати міжнародні валюти на криптовалюту. Відповідна асоціація, яка займеться виконанням поставлених завдань, буде організована в Швейцарії найближчим часом.

Фахівці розходяться в думці про те, наскільки успішним може виявитися новий проект Facebook. Наприклад, дослідник з Лондонської школи економіки Гаррік Хайлеман (Garrick Hileman) вважає, що проект зі створення GlobalCoin може стати однією з найважливіших подій за всю нетривалу історію криптовалюти. За деякими даними, зараз по всьому світу близько 30 млн осіб використовують криптовалюту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua