Bosch оштрафували на € 88 млн за «економічні вигоди»


Bosch оштрафували на € 88 млн за «економічні вигоди»

Німецька влада зобов’язала виробника побутової техніки і автокомплектуючих Bosch заплатити €90 млн штрафу. €2 млн – за порушення законодавства, а €88 млн – «як покарання за економічні вигоди».

Але компанія сперечатися не стала і вирішила виплатити федеральній землі Баден-Вюртемберг всю суму протягом півтора місяця, повідомляє Reuters з посиланням на прокуратуру Штутгарта. Після цього прокуратура справу припинила.

Компанію покарали за постачання з 2008 року різним автоконцернам 17 млн ​​датчиків управління і дозування шкідливих викидів в навколишнє середовище, в програмному забезпеченні яких містилися «частково недозволені стратегії». В результаті, Bosch оштрафували «за халатне порушення обов’язків з нагляду».

У свою чергу автоконцерни встановили ці датчики на автомобілі, отримавши у влади відповідні дозволи, і вивели свою продукцію на ринок. Але в результаті перевірок з’ясувалося, що двигуни цих автомобілів викидають в атмосферу набагато більше окису азоту, ніж заявляли самі автовиробники.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua