"Вбивця" Windows 10 має вийти через місяць


"Вбивця" Windows 10 має вийти через місяць

З’явилася наступна порція новин, яка проливає світло не тільки на строки офіційного релізу нової ОС, але і дозволяє оцінити деякі її особливості.

Операційна система носить кодову назву Lite OS. Крім того, вона буде врятована від зайвого програмного забезпечення і отримає ретельно перероблений інтерфейс.

Зокрема, за повідомленням одного з інсайдерів на ім’я Petri, який є одним з розробників нової операційної системи, крім усього вищесказаного, ключовою особливістю Windows Lite OS буде її автономність, яка в рази перевищує показники актуальної наразі Windows 10.

При цьому збільшиться і швидкодія. За словами інсайдера, очікується 2-кратний приріст продуктивності.

Але найцікавіше те, що відразу ж після офіційної презентації Windows Lite OS її зможуть завантажити і встановити мільйони користувачів по всьому світу, оскільки вона буде ефективно працювати як на персональних комп’ютерах, ноутбуках, так і на планшетах.

Ще однією цікавою особливістю нової ОС буде те, що вже бета-версія Windows Lite OS буде вміти запускати не тільки додатки PWA і UWP, а й класичні Win32. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Windows Lite поміняють меню Пуск.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua