Міжбанк: спекулянти намагатимуться розгойдати ринок


Міжбанк: спекулянти намагатимуться розгойдати ринок

П’ятниця пройде на валютному ринку цікаво і досить динамічно, незважаючи на ефект закінчення тижня. Основними причинами можливих сюрпризів на торгах можуть бути три фактори:

Період основних виплат відшкодувань ПДВ у експортерів – вони не будуть поспішати продавати валюту понад обов’язкові 30% надходжень і постараються дочекатися своїх сум надходжень від держави. На тлі стабільного попиту на валюту – це призводить до перевищення попиту над пропозицією і підтягує котирування вгору.

Вихідний понеділок в США (День Пам’яті, долар “не ходить”). Клієнти або перенесуть свої заявки з купівлі долара відразу на вівторок (у понеділок операції по ньому на українському міжбанку будуть проходити ТОМом, що нецікаво багатьом клієнтам), або постараються оперативно його купити і проплатити в першій половині дня. При другому варіанті – це створить тиск на міжбанку в період до 13 години, що також працює проти гривні;

Залежність малооб’ємного п’ятничного ринку від курсових завдань найбільших гравців, дій спекулянтів і самого НБУ. Спекулянти намагатимуться розгойдати ринок на поспіху частини великих клієнтів по проплатах в доларах. У них є такий шанс у зв’язку з тим, що, за нашими даними, багато з них знову вийдуть на торги з заявками з купівлі валюти, що буде тиснути на курс. НБУ намагатиметься не витрачати резерви на підтримку гривні, а залишиться в ролі спостерігача при зростанні котирувань. Якщо ж ситуативно на торгах з’явиться надлишок пропозиції долара – Нацбанк вийде на торги з його скупкою в резерви.

Ми очікуємо на п’ятницю обсяг операцій на міжбанку в межах 340-360 млн доларів при укладенні до 440-500 угод, а досить широкий коридор по долару в межах 26,30-26,55 гривень.

Курс долара в банках на 10 ранку: купівля 26,15- 26,41 і продаж 26,43-26,63 гривень.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 26,36 / 26,38
євро – 29,35 / 29,37
російський рубль – 0,4062 / 0,4067

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua