Зростання промвиробництва в Україні прискорилося до 5,1%


Зростання промвиробництва в Україні прискорилося до 5,1%

Промислове виробництво Донецької області (без урахування частини тимчасово окупованої території) в січні-квітні 2019 року порівняно з січнем-квітнем 2018 року зросло на 5,1%. У квітні обсяг продукції був на 8,5% більший, ніж в березні 2019 року, і на 15,0% більший, ніж в квітні 2018 року.

У квітні подолано спад виробництва з початку року в металургійному комплексі, а за рахунок виконання експортних замовлень на виготовлення унікальної техніки досягнуто значний приріст в машинобудуванні.

Серед основних видів промислової діяльності регіону в січні-квітні 2019 року в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року обсяг виробленої продукції збільшився в металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів на 1,1%, виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 5,4%, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 6,1%, видобувної промисловості та розробці кар’єрів – на 6,9%, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукціі – на 11,2%, машинобудуванні – на 32,1%.

Зменшився в порівнянні з січнем-квітнем 2018 року випуск продукції в текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів на 6,6%, виробництві коксу і продуктів нафтопереробки – на 6,7%, виробництві, постачанні і розподілі електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря – на 11,9%.

Виробництво коксу в січні-квітні 2019 року, склавши 1,7 млн.т, зменшилося в порівнянні з січнем-квітнем 2018 року на 6,4%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua